تولید آیپد بزرگ‌تر جدید با تاخیر مواجه می شود

سه‌شنبه 22 مهر 1393 ساعت 01:23

اپل به منظور تمرکز هر چه بیشتر بر روی تولید آیفون‌های جدید، تولید انبوه آیپدهای بزرگ‌تر را به سال 2015 منتقل کرده است.

اپل در روز 16 اکتبر مراسمی را جهت معرفی آیپد ایر و آیپد مینی‌های جدید برگزار می‌کند، ولی انتظار شنیدن خبری از آیپدهای با اندازه بزرگ‌تر را نداشته باشید. خبری وال استریت ژورنال نشان می‌دهد که اپل برنامه تولید انبوه آیپدهای 12.9 اینچی خود را به ابتدای سال آینده میلادی موکول کرده است.

این گزارش اضافه کرده که اپل به جای آیپدهای بزرگ‌تر تمرکز خود را بر روی درخواست‌های بزرگی قرار داده که برای آیفون 6 و 6 پلاس در بازار ایجاد خواهد شد.

تولید آیپد بزرگ‌تر جدید

ظاهرا خروجی تولید آیفون‌های 5.5 اینچی کماکان راضی کننده نیست و به همین دلیل تولید آیپدهای بزرگ‌تر که سهم بیشتری از منابع تولیدی را در اختیار خواهند گرفت، به صرفه نبوده نخواهد بود.

آیفون‌های جدید اپل فروش بسیار خوبی را تجربه می‌کنند. تنها در سه روز نخست این اسمارت فون ها توانستند رکورد فروش 10 میلیون عددی را به نام خود ثبت کنند. اما فروش آیپدها چندان بالا نیست و فبلت آیفون نیز می‌تواند توجهات کمتری را متوجه آیپد مینی‌ها کند.

وال استریت ژورنال زمانی را برای آغاز فروش آیپد مینی‌های بزرگ‌تر اعلام نکرده، اما این فروش نباید با فاصله زیادی پس از آغاز تولید آن‌ها در اوایل سال 2015 همراه باشد.
منبعMashable

برچسب‌ها: آیپد، تبلت
نظرات (0)
امکان ثبت نظر جدید برای این مطلب وجود ندارد.