نام گذاری سیستم عامل جدید مایکروسافت ویندوز 9، ویندوز One یا ویندوز X؟

دوشنبه 7 مهر 1393 ساعت 05:49

تا چند روز دیگر در سانفرانسیسکوی ایالات متحده، چشمان طرفداران مایکروسافت به نسل بعدی سیستم عامل ویندوز روشن می‌شود. ظاهرا روز سه شنبه، شرکت بزرگ مایکروسافت نام تجاری این سیستم عامل را علنی می‌کند.


سیستم عامل جدید مایکروسافت

در چند ماه اخیر، بسیاری از اسم رمز Threshold سخن به میان آورده بودند. اما چند روز مانده به رونمایی، حرف‌های جدیدی شنیده می‌شود. تا پیش از این، اکثریت رسانه‌ها بر روی نام ویندوز 9 متفق‌القول بودند. حال خبرگزاری رویترز از احتمال یک سری تغییرات خبر می‌دهد. رویترز مدعی شده که ممکن است مایکروسافت نامی به غیر از ویندوز 9 را برای این محصول نرم افزاری انتخاب کند. رویترز به نام‌هایی چون ویندوز (به تنهایی و بدون هیچ پسوندی) اشاره کرده است.

سیستم عامل جدید مایکروسافت

آنچه ما تا پیش از این ویندوز 9 می‌خواندیم، در داخل خود مایکروسافت با نام ویندوز Threshold یا ویندوز X شناخته می‌شد. با این وجود، انتخاب نام ویندوز X تقریبا منتفی است. اما نام‌هایی چون ویندوز One، ویندوز 9 یا حتی ویندوز تنها، دور از ذهن نیست. لازم به ذکر است که امروز به طور اتفاقی نام ویندوز TH در یکی از سایت‌های مرتبط با مایکروسافت دیده شد. البته بعید به نظر می‌رسد ویندوز TH نام نهایی نسخه بعدی ویندوز باشد. به هر حال تا چند روز دیگر همه چیز مشخص می‌شود. ویندوز 9، ویندوز One، ویندوز X، ویندوز TH یا ویندوز تنها؟! باید منتظر ماند و دید.منبعReuters

نظرات (0)
امکان ثبت نظر جدید برای این مطلب وجود ندارد.